Mapa serwisu | Kontakt

Plaże w Koktebel

Plaża  w Koktebel

W związku z dużą popularnością Koktebela każdego lata przybywają tutaj rzesze turystów. Sama miejscowość jest dosłownie oblężona, wybrzeże zatłoczone, a ceny wyższe niż w innych częściach Krymu.

Plaże są w większości bezpłatne. W centralnej części kurortu plaże są poprzegradzane od siebie, natomiast na wschodnich obrzeżach są w mniejszym stopniu zmodyfikowane przez człowieka.

Na wschodnim krańcu Koktebela, za małą rzeczką znajduje się dzika plaża nudystów - prawdopodobnie największa na terenie byłego Związku Radzieckiego.

Plaże w Koktebelu wyłożone są z kamieni-otoczaków, natomiast zaraz po wejściu do morza dno robi się piaszczyste. Natomiast ostatnia plaża położona w stronę Karadahu została zabudowana deskami, z których po drabinkach schodzi się wprost do morza.
rosjapl

Plaża w Koktebel

Plaża w Koktebel

Plaża dla Nudystów

Plaża dla Nudystów

Plaża w Koktebel


Zobacz więcej na Koktebel.net >>
Kategoria:

Odpowiedzi

Gość (Gość):

w czerwcu tego roku byliśmy na wakacjach na Krymie i przyznaje było przewspaniale. Kilka nocy i dni spędziliśmy na plaży w Koktebel namiotami rozbici nas plazy naturystów. Na poczatku fziwne uczucie ale z czasem do wszystkiego sie mozna przyzwyczaić i stwierdzam że było tam na prawde ekstra. Ludzie tacy przyjaźżni zyja sobie w zgodzie z naturą super polecam

eastway44:

Robert (Gość):

'Dzika plaża nudystów'- brzmi nieźle.

Gdzie w Europie można spotkać jeszcze takie miejsca ?