Mapa serwisu | Kontakt

Rozrywka na Krymie

Największym centrum rozrywkowym jest Jałta, gdzie toczy się sławne życie nocne. W mieście na 90 tys. mieszkańców przypadają dwie kręgielnie, pięć kasyn oraz ponad dziesięć klubów nocnych. W niektórych miejscach obowiązują stroje wieczorowe. Wstęp jest zazwyczaj płatny (od 10 do nawet 100 UAH), w niektóre dni kobiety wchodzą za darmo.

Prostytucja na Ukrainie jest nielegalna, natomiast jest dość łatwo dostępna. Każdy kto jest zainteresowany takimi usługami bez trudu odnajdzie przedstawicielki tej profesji.

Wieczorem i w nocy na bulwarach większych miast przybrzeżnych toczy się interesujące życie nocne. Ludzie zakładają swoje najlepsze ubrania, bawią się na dyskotekach, w centrach rozrywki, w licznych restauracjach, kasynach lub po prostu spacerują wzdłuż morza. Jednak życie to nie jest spontaniczne, turyści przed wyjściem długo się przygotowują – można nawet śmiało powiedzieć, że dla niektórych to właściwy sens wakacji. Na bulwarach możemy podziwiać kobiety, które sprawiają wrażenie jakby przed chwilą zwyciężyły konkursy piękności, zadbanych mężczyzn niczym gwiazdorów z okładek kolorowych czasopism. Dla jednych to świetna zabawa, dla niektórych szansa by znaleźć życiowego partnera. Aby zrozumieć ten styl, musimy wciągnąć się w niego, nie zwracając uwagi na barierę językową która sama z czasem zniknie. Jednakże trzeba być naprawdę wytrzymałym, gdyż nocne życie pochłania dużo energii i oczywiście... pieniędzy.

krym-info